יוקו הגברה ותאורה
השכרת ציוד


חברת יוקו משכירה ציוד הגברה ותאורה לכל מטרה. את הציוד ניתן לה​שכיר על בסיס יומי או לתקופות ארוכות יותר. ברשותינו ציוד הגברה אשר יענה על כל צורך שיעלה. אם ברצונכם לערוך מסיבה בביתכם, הרצאה או יום עיון, הקרנת סרט על מסך גדול או כל סוג של אירוע ביכולתינו לספק לכם את הציוד הטכני להפקתו.

הציוד המושכר ניתן להובלה ברכב קטן ובעת לקיחת הציוד יועבר שיעור זריז בהרכבתו והפעלתו של הציוד, כך שכל אחד יוכל להרכיבו ולתפעלו בצורה נכונה. כמו כן ניתן להוביל את הציוד עד לבית הלקוח בתוספת תשלום בהתאם למיקום האירוע.

השכרת מקרופונים, רמקולים מוגברים, מיקסרים, פלטות די ג'י, כבלי סאונד וחשמל, עמודי תאורה, פנסי שטיפה, פנסי לד וכל סוג אחר של ציוד שיעלה על דעתכם, במחירים נוחים ושירות נוח ואמין.

  


השכרת מקרן | השכרת מסך | מקרן להשכרה


שלח


Thank You!

The form has been successfully sent.

נייד:

 required.


אימייל:

 required.


איך אפשר לעזור ?

פנייתכם התקבלה נציג  שירות ישוב אליכם בהקדםאנו מתחייבים כי מידע זה נשאר
במערכת  יוקו ואינו משמש לשליחת
דואר פירסומי מכל סוג שהו


שם:


 required.


This is your title.


Click here to edit and add your own text. Choose from hundreds of free open-source fonts which are optimized for the web, insuring accurate typography and manifesting your website desired look & feel.

054-8009967


כתבו לנו:

Your Own Login Page
You will be granted with your own log-in page, displaying your own logo, so your clients will be able to log-in directly to their websites, in order to manage content, without having to go through Webydo at all.
Smooth Anchor Links
We are excited to announce that we have just finished the development process of “Anchor Links” (the ability to add links to a specific part in the same page).

We also added smoothness to the anchor links scrolling.
אנחנו לשירותכם >>>
כל הדרכים לתקשר איתנו