יוקו הגברה ותאורה
 
 ברוכים הבאים!

יוקו הינה חברה המספקת שירותי הגברה, תאורה ומוסיקה לתחום הבמה והאירועים. 

באתר הבית של החברה תוכלו למצוא מידע מקיף על שלל השירותים אותם מציעה החברה ללקוחותיה. אתם מוזמנים לגלוש ברחבי האתר, לראות תמונות וסרטוני וידאו מאירועים, לקרוא מידע שימושי בנושאים שונים, לשמוע הרכבים מעניינים ולצעוד צעד קטן אל תוך התחום המדהים של עולם הבמה והאירועים.

צרו קשר >>>
יוקו הגברה ותאורה
054-8009967
למה יוקו?

תנו לנסיון שלנו להיות השקט שלכם 


בכל אירוע, קטן כגדול, ישנם אין ספור מרכיבים ופרטים עליהם יש לשים את הדעת. על מנת שהאירוע יצא מושלם אי אפשר להסתמך על מזל, תכנון נכון וביצוע מדוייק הם היחידים המסוגלים להבטיח תוצאה זו. אנו ביוקו מודעים לקשת הרחבה של אפשרויות ופתרונות בתחום ההגברה והתאורה, ונדע לייצר עבורכם את המתכון המדוייק ביותר עבור ההפקה שלכם.

איכות היא לא מילה גסה

כשמדובר בסאונד, אין דבר יותר חשוב מאיכות הצליל. מערכות הגברה מורכבות משרשראות ארוכות של ציוד טכני, מהמקרופון ועד הרמקול. בשרשרת זו ישנו חשיבות לאיכותו ותקינותו של כל אחד ואחד מהרכיבים. מספיק שאחד הרכיבים יצא מתפקוד וכל המערכת עלולה לקרוס. ביוקו אנו מחזיקים בציוד האיכותי ביותר הנמצא כיום בשוק ההגברה ואנו דואגים להתחדש בצורה רציפה. בנוסף הציוד הטכני נבדק, מנוקה ומתוחזק בצורה סדירה במחסני החברה על מנת שביום האירוע יצא לשטח ציוד ברמה הגבוהה ביותר. האיש שמאחורי המיקסר ינצח


כמו בכל תחום, הטכנולוגיה והציוד הטכני הם כלי בידי היוצר. כשמדובר בסאונד ועיצוב תאורה, אנו מתייחסים לעניין כאומנות, ולכן אנשי הצוות שלנו הם אומנים כל אחד בתחומו. טכנאי קול ומעצבי תאורה מהשורה הראשונה יתנו מענה בזמן אמת על מנת שההפקה שלכם תצא לפועל בצורה המקצועית ביותר. 


הגברה בראש שקט


כבר משלב השיחה הראשונית תקבלו מענה מקצועי וחם. אנו נתשאל ונבין יחד אתכם את התמונה הרחבה של הפקת האירוע ונתפור עבורכם אירוע לפי מידות.  כשמדובר בהפקות גדולות ומורכבות סיור שטח מקיף הינו דבר אלמנטרי על מנת לחוש ולהבין את צרכי האירוע. לכן כשמדובר בהפקה של אירוע כמו חתונה בשטח פתוח, פסטיבל רב משתתפים, מופעי מחול או כל הפקה מורכבת אחרת, אנו נבצע סיור הכולל מדידות ושרטות המתחם. בין אם אתה מפיק אירועים מוביל או בחור צעיר שמארגן מסיבה קטנה בשבילנו אתה לקוח מספר אחת, אנו נשמח להיות לכם לעזר עם כל שאלה או בקשה. 

הבטיחות מעל הכל

כשמדובר באירועים מדובר בבני אדם, וכשמדובר בבני אדם אין דבר יותר חשוב מבטיחות. חברת יוקו פועלת על פי הנהלים המחמירים ביותר בתחום הבטיחות למען השקט הנפשי שלנו ושל לקוחותינו. הסוד בהקמת אירוע בטיחותי מתחיל כבר בשלב התכנון והמניעה, וממשיך במהלך ההקמה בשטח והביקורת הסופית הנערכת על ידי ראשי הצוותים ומהנדסי בטיחות. החברה מחזיקה בביטוח צד ג' וכל האישורים המחוייבים על פי חוק לעיסוק בתחום ההגברה והתאורה בארץ.

מוסיקה היא שפתם של המלאכים


חברת יוקו הוקמה על ידי מוזיקאים ומרבית אנשי הצוות בה הם מוזיקאים ואומנים יוצרים ומופיעים. הראיה הכללית שלנו למקצוע באה מהכיוון האומנותי ומאפשרת ללקוחותינו מגוון אפשרויות יחודיות. תחת קורת גג אחת תוכלו למצוא את כל הסגנונות המוסיקאליים אותם אתם מחפשים, החל ממוסיקה חיה לאירועים, צוות די ג'יי מוביל ועד להפקה מוזיקאלית מקצועית. אנו רואים במקצוע זה זכות גדולה וגאים לשמח אנשים ולהיות לצידם ברגעים החשובים בחייהם. אנו ביוקו חיים ונושמים מוסיקה. אלמנט המוסיקה בכל אירוע הוא מרכיב מכריע אשר מסוגל ליצור אוירה יחודית המעצבת את אופי האירוע בכל שלב ושלב. 


הגברה ותאורה למופעים ואירועים בכל סדר גודל ובכל רחבי הארץ. צוות טכני מקצועי ומסור המונה אנשי סאונד, תאורנים, מעצבי תאורה וחשמלאים, יעמדו לשירותכם בכל שלבי האירוע ויבטיחו לכם את זרימת האירוע בראש שקט.
 חברת יוקו מספקת שירותי מוסיקה לאירועים: תקליטנים לחתונות, הרכבים לקבלות פנים, הרכבים לרחבת הריקודים, הקלטות באולפן ושירותי הפקה עיבוד ועריכה מוסיקאלית. אנחנו יוצרים ומנגנים מוסיקה בשביל אנשים לכן אנו מקדישים את הזמן הראוי לשבת, להכיר ולשאול את השאלות הנכונות, על מנת להבין את טעמו המוסיקאלי של כל אחד ואחד מלקוחותינו. לפרטים התקשרו : 054-8009967

This is your title.


Click here to edit and add your own text. Choose from hundreds of free open-source fonts which are optimized for the web, insuring accurate typography and manifesting your website desired look & feel.

Thank You!
.תודה , פנייתך בטיפול
שם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
אימייל:
This field is required.
ההודעה:
This field is required.
שלח
שם:
This field is required.
שלח
תודה ! פנייתך בטיפול
אי-מייל:
This field is required.
ההודעה:
This field is required.
טלפון:

This field is required.
טל: 054-8009967
צור קשר  >>>
אנחנו לשירותכם >>>
כל הדרכים לתקשר איתנו