אנחנו כאן לשירותך

0548009967

 הגברה בשטח פתוח

 

אירועים בשטח פתוח יכולים להיות מסוגים שונים, מחתונה תחת כיפת השמים ועד מופע או טקס לקהל של אלפי אנשים.  

 

על מנת לכסות שטחים גדולים ופתוחים קיימות מערכות הגברה יעודיות למטרה זו, אלו הן מערכות ליין אריי(line array), אשר מתוכננות כך שגלי הקול מתפזרים למרחקים גדולים. בעזרת כיוונון מקצועי של המערכת ניתן להגיע לעוצמת סאונד אחידה על פני שטח גדול.

 

אנו ביוקו, צברנו נסיון של למעלה מעשור בהגברת אירועים מסוג זה: מופעי ענק של אומנים, במות יום עצמאות, טקסים ממלכתיים ועוד. אנו מודעים לצרכים הטכניים, המקצועיים והבטיחותיים הנדרשים להצלחת אירוע מסוג זה.

 

 

 

 

השאר הודעתך ואנו נחזור אליך בהקדם

ליין אריי - Line array

 

מערכות הגברה אשר תוכננו על פי עקרונות פיזיקאליים של תורת הגלים ועקרונות אקוסטיים שונים, לצורך יצירת מענה אידיאלי להגברת מופעים לכמות קהל גדולה וכיסוי שטחים נרחבים ללא איבודי עוצמת צליל לאויר הפתוח.

 

גלי הקול המופקים על ידי מערכות ליין אריי יוצרים צורה גלילית בעלת כיוון קווי מסויים, וזאת בניגוד לרמקול רגיל אשר יוצר התפזרות כדורית אחידה של גלי הקול. הבדל זה נותן למערכות מסוג ליין אריי יתרון בולט כאשר מדובר בהגברה של אירוע המוני בשטח פתוח וסגור. 

 

השליטה בכיוון גלי הקול מאפשרת המנעות מפידבקים לא רצויים ועוצמת סאונד אחידה בכל רחבי המתחם, כך שגם בשורות האחרונות המופע ישמע בעוצמה ואיכות טובים.

 

חברת יוקו עושה שימוש במערכות ליין אריי איכותיות אשר מכווננות בהתאם לתנאי השטח וגודל המתחם ע"י טכנאי סאונד מקצועיים. 

 

 לעומדים בפני הפקת אירוע בשטח פתוח ממומלץ לקרוא את המאמר הבא:

 

 

כאשר מחליטים לערוך אירוע בשטח פתוח ישנם מרכיבים רבים אשר צריכים להילקח בחשבון. 

 

תאורת שטיפה- עמודי תאורה לפיזור בכל רחבת האירוע אשר יתנו תאורת שטיפה חמה באיזורים ובמעברים המבוקשים. 

 

גנרטורים ופריסות חשמל- נושא החשמל באירוע בשטח פתוח הינו גורם מכריע אשר דורש תשומת  לב מיוחדת ותיכנון מדוייק. אנו ביוקו נלווה אתכם בכל שלבי האירוע, משלב התיכנון הראשוני אל פריסת הציוד ביום האירוע ומתן שירות טכני 

ביום האירוע. נדאג לחשב את ההספקים והצרכים של כל ספק וגורם באירוע ונתאים את סוג הגנרטור הנדרש על מנת שהאירוע יעבור בשקט.

                                     

עיצוב תאורה- אם בחצר של בית או ביער פרעי, במדבר הפתוח או בחוף ים קסום, לתאורה יש את היכולת להעצים ולהדגיש בנוף את האלמנטים המיוחדים לו ולהפוך את הטבע למחזה מרהיב גם בשעות החשכה. כבר בשלב סיור השטח אנו ביוקו נבחין בפרטים אותם יש להדגיש ולהאיר, ונעצב את התאורה על מנת ליצור אוירה מרשימה ויחודית בערב

האירוע. "אם עץ נופל ביער ואף אחד לא שם עליו ספוט האם הוא באמת נפל?"

 

הגברה- הגברה בשטח פתוח אינה זהה להגברה באולמות סגורים. כאשר אנו נמצאים בשטח פתוח הסאונד היוצא מהרמקולים נזרק למרחק ללא החזר, שלא כמו באולמות סגורים. על מנת להגיע בשטח פתוח לעוצמת סאונד המספיקה לרחבת ריקודים עלינו להתקין סט הגברה המתאים למשימה. ביוקו אנו מחזיקים מערכות הגברה המתאימות להגברה של מסיבות ומופעים בשטחים פתוחים.                

 

    

לחברת יוקו נסיון עשיר בהפקת אירועים תחת כיפת השמיים: חתונות, פסטיבלים, מסיבות טבע ועוד... נשמח להיות לכם לעזר בכל רחבי הארץ

 

 

 

שלח
תודה ! פנייתך בטיפול
שם:
This field is required.
אי-מייל:
This field is required.
ההודעה:
This field is required.
טלפון:

This field is required.
טל: 054-8009967
צור קשר  >>>

Tel. 054-8009967 | Email Office@yokosound.co.il | Fax 072-2449661 | קיבוץ צרעה ד.נ. שמשון מיקוד 99803

אנחנו כאן לשירותך

  0548009967

 

יוקו הגברה ותאורה