יוקו הגברה ותאורה

השכרת הגברה | השכרת רמקול | הגברה להשכרה

שלח


Thank You!

The form has been successfully sent.

נייד:

 required.


אימייל:

 required.


איך אפשר לעזור ?

פנייתכם התקבלה נציג  שירות ישוב אליכם בהקדםאנו מתחייבים כי מידע זה נשאר
במערכת  יוקו ואינו משמש לשליחת
דואר פירסומי מכל סוג שהו


שם:


 required.


This is your title.


Click here to edit and add your own text. Choose from hundreds of free open-source fonts which are optimized for the web, insuring accurate typography and manifesting your website desired look & feel.

054-8009967


כתבו לנו:

רמקול מוגבר להשכרה
R-mac  350W 15"


רמקול מוגבר עוצמתי במיוחד ונוח לתפעול. מתאים להגברה לאירועים קטנים, מסיבות וכנסים. מגיע עם חצובה וכל הכבלים הדרושים. 
עוצמת שמע: 350W
סוגי חיבורים:  XLR , PL 
כמות קהל לזוג רמקולים: עד 100 איש 
מחיר השכרה יומי ליחידה: 150 ש"ח לא כולל מע"מ 

רמקול טופ להשכרה

רמקול טופ להשכרה
EMF  500W 15"


רמקול טופ פאסיבי עוצמתי במיוחד. מתאים להגברה למסיבות גדולות, הופעות, הגברה בשטח פתוח וכל סוג של הפקה אשר נדרשת בא עוצמת הגברה ללא פשרות. 
עוצמת שמע: 500W
סוגי חיבורים:  spicon דרוש ארון מגברים 
כמות קהל לזוג רמקולים: עד 200 איש 
מחיר השכרה יומי ליחידה: 300 ש"ח לא כולל מע"מ 

רמקול מוגבר להשכרה
Alto SXM 112


רמקול מוגבר קומפקטי איכותי. מתאים לאירועים קטנים, בעיקר למוזיקת רקע ונאומים. משמש גם כן כמוניטור אומנים איכותי. מגיע עם חצובה וכל הכבלים הדרושים.
עוצמת שמע: 400W
סוגי חיבורים:  XLR , PL
כמות קהל לזוג רמקולים: עד 100 איש
מחיר השכרה יומי ליחידה: 150 ש"ח לא כולל מע"מ

רמקול בס כפול להשכרה
 EMF double "18  


רמקול בס עוצמתי ביותר. מתאים להגברת מסיבות, הגברה בשטח פתוח, הופעות חיות, חתונות ואירועים בהם דרושה עוצמת מוזיקה עוצמתית. בד"כ מגיע כחלק מסט הגברה שלם אך ניתן גם להשכירו בנפרד. 
עוצמת שמע: 1200W
סוגי חיבורים:  spicon דרוש ארון מגברים
כמות קהל לזוג רמקולים: עד 500 איש
מחיר השכרה יומי ליחידה: 400 ש"ח לא כולל מע"מ


צריכים הגברה לחתונה ליד הבית? מארגן מסיבה במדבר לכל החברה? לאבא יש יומולדת שישים? מה שזה לא יהיה בטוח יהיה שם שמח. 

בכל אירוע ושמחה  מוסיקה מהווה חלק מרכזי באווירת האירוע ובאנרגיות אותם אנו רוצים להעביר לאורחינו. ביצירת אווירה איכותית באירוע למערכת ההגברה חלק נכבד, סאונד טוב יכול להרים אנשים על הרגליים ואת האירוע שלכם לשמים. מערכת ההגברה צריכה להיות מותאמת לצרכי האירוע , לפי כמות האנשים, סוג האירוע, מיקומו והמפרט הטכני לו הוא זקוק. לדוגמא, מערכת הגברה במסיבה לשמונים איש ליד הבית, שונה בתכלית ממערכת הגברה מלא ועוצמתית התשמש לחתונה ביער פתוח. 

אז מה בעצם אני צריך?
מספר שאלות שיעזרו לך להבין מה צרכי ההגברה באירוע אותו אתה עומד להפיק:
1. כמה אנשים הולכים להיות נוכחים באירוע?
2. מה סוג האירוע? מסיבה? טקס? חתונה? 
3. מי מנגן את המוזיקה? להקה? די ג'יי? איי פוד ? שרית חדד?
4. איפה האירוע קורה? שטח פתוח? אולם סגור?
5. האם אני צריך מקרופון לברכות?

עכשיו אחרי שחשבתם קצת על איך הולך להיראות האירוע אותו אתם מתכננים אתם מוזמנים להסתכל במגוון מערכות ההגברה שאנו מעמידים לרשותכם. מערכות הגברה שמורות ואיכותיות המתאימות לכל סדר גודל של אירוע. מבידורית קטנה לערב עם החברה ועד למערכות הגברה מושלמות לחתונה. 

כמה זה עולה לי?

תתפלאו, אבל סאונד איכותי לא חייב לעלות ביוקר, את ההגברה שלנו כל אחד יכול לתפעל בעצמו (דבר החוסך מאות שקלים בהוצעות האירוע). אם מדובר באירוע מסדר גודל קטן ישנה אפשרות לשכור מערכת הגברה קומפקטית שתעשה את העבודה כמו גדולה. הציוד נכנס בכל רכב פרטי ולאחר הדרכה קצרה ויסודית של איש צוות אתם תהפכו לטכנאי הסאונד של האירוע שלכם. נעבור איתכם על תהליך הרכבת הציוד ונוודא יחד אתכם שאתם מבינים וזוכרים מה כל כפתור עושה. כמובן שאם מדובר באירוע בסדר גודל גדול אנו נעמיד לרשותכם צוות טכני אשר יבצע את העבודה בשטח וישאיר אתכם בראש שקט להינות מהאירוע.

איזה סוגים של מערכות קיימות?

רמקול מוגבר- רמקול המשלב בתוכו מגבר מובנה ומיקסר מינימאלי. מה שזה בעצם אומר בעברית, זהו רמקול אשר אליו מתחברים כל סוגי הנגנים: לפ טופ, אייפוד, פלאפון, מיקרופון או פלטת די ג'י. הוא נוח לתפעול וניתן לניידו בכל רכב פרטי. מעולה לאירועים ומסיבות
                   \\\קטנות.

מערכת הגברה 3-way- מערכת המורכבת ממספר אלמנטים: רמקול טופ, רמקול בס וארון מגברים. מערכות מסוג זה מסוגלות לספק גם עוצמה                                וגם איכות צליל מדוייקת. בשל מורכבותן של מערכות אילו, רק צוות טכני מקצועי ומיומן מסוגל להרכיבן ולדאוג לתפעול                                   השותף לכל אורך האירוע. מערכות אילו מתאימות לחתונות, הפקות בשטח פתוח, הופעות חיות וטקסים גדולים.

בידוריות- רמקול קומפקטי המשלב בתוכו מגוון רחב של אפשרויות שמע. נוח לתפעול ומתאים לכל מי שאוהב לעשות את הדברים בעצמו. 

חברת יוקו משכירה ציוד הגברה ותאורה לכל מטרה. את הציוד ניתן לה​שכיר על בסיס יומי או לתקופות ארוכות יותר. ברשותינו ציוד הגברה אשר יענה על כל צורך שיעלה. אם ברצונכם לערוך מסיבה בביתכם, הרצאה או יום עיון, הקרנת סרט על מסך גדול או כל סוג של אירוע ביכולתינו לספק לכם את הציוד הטכני להפקתו.

הציוד המושכר ניתן להובלה ברכב קטן ובעת לקיחת הציוד יועבר שיעור זריז בהרכבתו והפעלתו של הציוד, כך שכל אחד יוכל להרכיבו ולתפעלו בצורה נכונה. כמו כן ניתן להוביל את הציוד עד לבית הלקוח בתוספת תשלום בהתאם למיקום האירוע.

השכרת מקרופונים, רמקולים מוגברים, מיקסרים, פלטות די ג'י, כבלי סאונד וחשמל, עמודי תאורה, פנסי שטיפה, פנסי לד וכל סוג אחר של ציוד שיעלה על דעתכם, במחירים נוחים ושירות נוח ואמין.

  


אנחנו לשירותכם >>>
כל הדרכים לתקשר איתנו