אנחנו כאן לשירותך

0548009967

 

054-8009967

יוקו הגברה ותאורה


 

 

עולם הסאונד והטכנולוגיה מתפתח בקצב מסחרר. מדי חודש יוצאים לשוק עשרות חידושים ואלמנטים שונים המשדרגים את איכות הסאונד ושיטות העבודה.

 

אנו ביוקו דואגים תמיד להיות בקו אחד עם חזית הסאונד והטכנולוגיה ומשדרגים בקביעות את מערכות ההגברה וציוד הבמה שברשותינו. 

 

מגוון רחב של מיקסרים, מערכות PA, מוניטורים, מקרופונים דינאמיים, קונדנסרים, מיקרופונים אלחוטיים ועוד מרכיבים רבים. כולם נבחרו בקפידה ומתוחזקים במעבדה בצורה שוטפת.

 

לכל אומן ומופע מתואם מראש ומורכב מפרט טכני העונה בצורה מדוייקת על צרכי המופע. ביום המופע מוקמת מערכת ההגברה במתחם ונבדקת על ידי צוותי החברה בקפידה. 

 

 

 

 

   

 

 

 לעומדים בפני הפקת אירוע הכולל הגברה ממומלץ לקרוא את המאמר הבא:

 

 

  מה אני צריך?

 

אחת השאלות המהותיות שמפיק של כל אירוע, קטן כגדול, צריך לשאול את עצמו היא: מה הצרכים הטכניים של האירוע באופן כללי ובפרט מבחינת הגברה. כל מופע הינו יחודי ובעל צרכים שונים ומגוונים. לדוגמא, הגברה של מופע רוק שונה בתחליט מהגברה למופע מחול, הגברה לחתונה בתוך אולם שונה מהגברה לחתונה בשטח פתוח. לכל אירוע, בהתאם לתנאי השטח ותוכן האירוע מתאים מפרט הגברה שונה. לפני שאתם פונים לדבר עם חברת הגברה רצוי להקדיש מספר דקות למחשבה ובירור פרטים בסיסיים הקשורים באירוע:

 

  כמות קהל? 

 

מספר המשתתפים באירוע הינו אלמנט קריטי בקביעת סוג מערכת ההגברה הנדרשת באירוע. מבחינה אקוסטית, אנשים מהווים מאין ספוג אקוסטי אשר בולע לתוכו את הצלילים, לכן כאשר מערכת הגברה מותאמת לאירוע מסויים יש להעריך מראש את כמות הקהל באירוע ובהתאם לכך להתאים מערכת הגברה. 

 

  שטח פתוח או סגור? 

 

מתחם האירוע ופני השטח גם הם גורמים חשובים ביותר בתכנון ההגברה לאירוע או מופע. כאשר מדובר באולם סגור אנו נשתמש במערכת מסוג שונה מאשר במצב של שטח פתוח. לפעמים ישנם מספר מתחמים כאשר לכל מתחם נדרשת מערכת הגברה משל עצמה.

 

  האם יש נגינה חיה? 

 

כאשר מדובר במופע המשלב בתוכו נגינה חיה של להקה או אפילו נגן יחיד יש להערך מראש. כל כלי וכלי מוגבר בצורה שונה ונדרש עבורו ציוד קצה יחודי עבורו. לדוגמא גיטרה אקוסטית מוגברת בצורה שונה מגיטרה חשמלית, הגברת מקהלה שונה מהגברה של זוג זמרים, מופע אקוסטי שקט דורש מערכת הגברה שונה ממופע רוק עוצמתי. הגברה של נגינה חיה זהו אכן האתגר הגדול ביותר בתחום ההגברה, לכן ככל שתדעו יותר פרטים על ההרכב הכלי כך נוכל לבנות עבורכם מפרט טכני מדוייק אשר יביא לתוצאה מושלמת.

 

  מה כמות המקרופונים הנדרשים?

 

בדומה לנושא הנגינה החיה, גם כאשר מדובר בהצגה או טקס עלינו לדעת בצורה מדוייקת מהם הצרכים הטכניים. ישנם עשרות סוגים שונים של מקרופונים אשר לכל אחד מהם יתרונות יחודיים לו וכמו כן גם חסרונות. מקרופוני שטח, מקרופונים אלחוטיים, מקרופונים דינאמיים, מדונות, מקרופונים למערכת תופים ועוד סוגים שונים ומשונים של מקרופונים. בזמן תכנון האירוע יש להקדיש מחשבה לעניין המקרופונים על הבמה.

 

  האם אתם רוצים לחבר למערכת ההגברה מחשב או נגן כלשהו? 

 

כיום כמעט בכל הפקה גדולה משולבים אלמנטים רבים כגון סרטוני וידאו וקטעי מוסיקה מוקלטים. כמובן שכל האלמנטים צריכים לעבור דרך מערכת ההגברה. חשוב מאוד לידע את חברת ההגברה בדיוק מה הצרכים בנושא זה על מנת להערך עם החיבורים המתאימים

 

  מה הם זמני המופע והחזרות? 

 

בכל מופע וטקס ישנו צורך בחזרה ארוכה או קצרה. כאשר מדובר בהפקה מורכבת ורבת משתתפים הצורך בחזרות מסודרות הינו קריטי לזרימת המופע. לפעמים מספיקה חזרה אחת ולפעמים מדובר ביום חזרות נפרד. לדוגמא, מופעי מחול, זהו מופע המורכב ממאות סצינות תאורה וקטעי מוסיקה אשר צריכים לפעול בתזמון מושלם לקבלת תוצר איכותי. במקרה זה נחוץ יום חזרות נפרד לצורך עיצוב התאורה ותרגול הכניסות של המוסיקה והתאורה. 

 

 

לכל אירוע ומופע אנו מביאים איתנו נסיון של שנים  אשר צברנו באין ספור מופעים מוסיקאלים בסגנונות שונים מרוק בועט ועד למוסיקה קלאסית מלטפת. אנו מודעים לצרכיו של האומן לשמוע את עצמו ואת להקתו באיכות ובווליום הנכון, על מנת להגיע לחוויה אומנותית מושלמת לאומן ולקהל המאזין.

 

חברת יוקו מספקת שירותי הגברת קול למופעים מוסיקאלים, מופעי סיום של בתי ספר, מסיבות, כנסים וכל הפקה או אירוע שברצונכם להפוך להצלחה. אנו מגיעים לכל רחבי הארץ מדן ועד אילת.

השאר הודעתך ואנו נחזור אליך בהקדם

הגברת קול | הגברה  | ציוד הגברה

 

בכל מופע ואירוע אחד האלמנטים המרכזיים הוא הסאונד. סאונד איכותי ונכון הינו מרכיב אלמנטרי להצלחתו של כל מופע וישדרג כל רחבת ריקודים.

 

על מנת להגיע לרמת סאונד גבוהה חייב כל רכיב ורכיב במערכת ההגברה להיות באיכות גבוהה ותקינות מושלמת, וזה לא מספיק, רק איש סאונד מקצועי עם אוזן חדה יגרום לסאונד להגיע לשלמות.

 

בחברת יוקו אנו מקפידים על איכות ציוד ללא פשרות ואנשי סאונד מנוסים אשר יוגרמו לכל מילה וצליל להישמע בחדות ובעוצמה הנכונה. 

 

 

 

 

שלח
תודה ! פנייתך בטיפול
שם:
This field is required.
אי-מייל:
This field is required.
ההודעה:
This field is required.
טלפון:

This field is required.
טל: 054-8009967
צור קשר  >>>

Tel. 054-8009967 | Email Office@yokosound.co.il | Fax 072-2449661 | קיבוץ צרעה ד.נ. שמשון מיקוד 99803

אנחנו כאן לשירותך

  0548009967

 

יוקו הגברה ותאורה