אנחנו כאן לשירותך

0548009967

 תאורה למחול | עיצוב תאורה למחול

 

בכל מופע מחול משחקת התאורה תפקיד מרכזי ביצירת אוירה ודינמיקה במופע. לכל מופע וריקוד בתוך המופע ישנו אופי ייחודי וקומפוזיציה המגובה ומחודדת על ידי התאורה במופע.  

 

על במת המחול אנו נעזרים בגופי תאורה מסוגים שונים כגון פנסי תומס,LED, MOOVING ועוד, פנסים אלו מוצבים ברחבי הבמה, נתלים על צוגים, רחובות או מונחים כפוטים המאירים מלמטה. 

 

במהלך השנים שירתנו עשרות סטודיואים למחול ברחבי הארץ: יד חריף, אורות הבמה, טובית פרנקל, סטודיו פלד, סטודיו חוף הכרמל ועוד. את הנסיון אותו צברנו אנו מביאים עימנו לכל מופע משלב התכנון ועד למופע. נשמח לעמוד גם לשירותכם.

 

 

 

 

השאר הודעתך ואנו נחזור אליך בהקדם

 

עיצוב תאורה למופע מחול אינו עניין של מה

בכך. תחום המחול הינו תחום המשלב בתוכו גירוי של מספר חושים מרכזיים, חוש הראיה וחוש השמיע. כאשר בונים כיראוגרפיה לריקוד,  מלבד צעדי הריקוד, אנו בונים אוירה שתכניס את הצופה בקהל לעולם אחר. מה הסוד? איך

?גורמים לצופה להישאב  לתוך תמונה

 

 

 

 

​התשובה היא כמובן, עיצוב תאורה נכון ומדוייק. התאורה היא שחקן החיזוק שלכם (רקדן החיזוק במקרה שלכם), היא יכולה להעצים כל תמונה, להכניס קצב חיים ודרמה, וכל זאת מבלי לתפוס את תשומת הלב של הצופה, אלה למקד אותו בעיקר, בריקוד. חום של מדבר, קור של חורף מושלג, נשף קסום או איזור הדימדומים, בעזרת הקסם של התאורה תוכלו לדלג בין עולמות אלו ועוד רבים אחרים וכל זאת בלחיצת כפתור. 

 

אנחנו כאן לשירותך

  0548009967

 

יוקו הגברה ותאורה