יוקו הגברה ותאורה

  
לחברת יוקו נסיון עשיר בהפקת אירועים תחת כיפת השמיים: חתונות, פסטיבלים, מסיבות טבע ועוד... נשמח להיות לכם לעזר בכל רחבי הארץ. בנוסף לשירותי התאורה החברה מספקת 
שירותי תקליטנותהרכביםהגברה ופריסות חשמל לאירועים.

         
              לפרטים התקשרו :054-8009967



תאורה לחתונה - חתונה בבית - חתונה בטבע



תאורה לחתונה המתקיימת תחת
כיפת השמיים, בין אם זו חתונה
המתקיימת בטבע או חתונה בבית,
היא הגורם העיצובי המשמעותי
והחשוב ביותר באירוע.

תאורה שעוצבה ותוכננה בצורה
נכונה ומקצועית תהפוך כל איזור
באירוע לפינת חמד מרהיבה,
ותבליט כל אלמנט בנוף הטבעי
כך שיהפוך למיצג עיצובי שובה
לב ותשרה על האורחים אווירה
מיוחדת וקסומה.


בחירה בגופי תאורה הנכונים ומציאת האלמנטים המיוחדים במתחם החתונה ובנוף הטבעי הם הסוד לעיצוב תאורה מיוחד ומקורי. יחד איתכם נסייר בשטח האירוע נתבונן בנוף ונתכנן עבורכם את התאורה המתאימה ביותר לשטח, כך שכל עץ וסלע יהפכו לאלמנט עיצובי מרהיב.

תאורה לחתונה מתחלקת לשלושה נשאים עיקריים:


עיצוב תאורה

איך יוצרים את ה"ווואו"?
לכל זוג המתחתן  אופי ואישיות ייחודיים להם, ולכן לכל חתונה גם כן אופי ייחודי. כאשר מעצבים את תאורה למתחם החתונה אנו  בעצם מעצבים חלק נכבד מאופי האירוע. ישנן אין ספור דרכים להאיר מתחם וכל דרך תביא לתוצאה שונה וייחודית. בחירת סוגי הפנסים הנכונים והצבתם במיקומים מדוייקים הם אשר יביאו לתוצאה המושלמת וייצרו אווירה ייחודית לחתונה. אנו ביוקו פיתחנו וייצרנו שיטות הארה ייחודיות אשר הותאמו למתחמים שונים על פי דרישה. אנו מביאים עימנו נסיון טכני ואומנותי עשיר ותמיד שמחים לאתגרים חדשים


תאורת שטיפה

הינה התאורה המרכזית באירוע המציפה באור עדין ונעים את כל איזור השולחנות, מזנונים וקבלת הפנים. פיזור נכון של עמודי תאורה עם בחירה בגופי התאורה המתאימים הם אשר יתנו את התוצאה המבוקשת כך שכל פינה ושביל גישה יהיו מוארים ונגישים. כמובן שכשמסתכלים על אלמנט זה בתמונה הגדולה עלינו מצד אחד לענות על הצורך הבסיסי בתאורה חזקה דיה ובמקביל להתחשב בפן העיצובי, שכן תאורה חזקה מדי עלולה לגרוע מהתוצאה הסופית ולא תאפשר לאלמנטים עדינים יותר לבוא לידי ביטוי.
תאורה לרחבת הריקודים

המוקד המרכזי בכל חתונה הוא כמובן רחבת הריקודים. על מנת להפוך את הרחבה למושכת וחיה, אלמנט התאורה גם במקרה זה משמש גורם מכריעה. גשר תאורה עם מגוון פנסים, פנסי LED , פנסים חכמים 360, פליקר, מכונת עשן ועוד מבחר פנסים אשר יהפכו את הרחבה שלכם למרכז האירוע. כל התאורה אשר מותכנת על הגשר נישלטת בצורה מלאה ע"י תאורן מקצועי צמוד.
שלח
תודה ! פנייתך בטיפול
שם:
This field is required.
אי-מייל:
This field is required.
ההודעה:
This field is required.
טלפון:

This field is required.
צור קשר  >>>
אנחנו לשירותכם >>>
הגברה ותאורה 
כל הדרכים לתקשר איתנו