יוקו הגברה ותאורה
תאורה לחתונה - חתונה בבית - חתונה בטבע
 
תאורה לחתונה המתקיימת תחת כיפת השמיים, בין אם זו חתונה המתקיימת בטבע או חתונה בבית, היא הגורם העיצובי המשמעותי והחשוב ביותר באירוע.

תאורה שעוצבה ותוכננה בצורה נכונה ומקצועית תהפוך כל איזור באירוע לפינת חמד מרהיבה, ותבליט כל אלמנט בנוף הטבעי כך שיהפוך למיצג עיצובי שובה לב ותשרה על האורחים אווירה מיוחדת וקסומה.

בחירה בגופי תאורה הנכונים ומציאת האלמנטים המיוחדים במתחם החתונה ובנוף הטבעי הם הסוד לעיצוב תאורה מיוחד ומקורי. יחד איתכם נסייר בשטח האירוע נתבונן בנוף ונתכנן עבורכם את התאורה המתאימה ביותר לשטח, כך שכל עץ וסלע יהפכו לאלמנט עיצובי מרהיב.

תאורה לחתונה מתחלקת לשלושה נשאים עיקריים: תאורה עיצובית, תאורת שטיפה ותאורה דינאמית לרחבת הריקודים.
 

                                  

 
 

 

תאורת שטיפה- הינה התאורה המרכזית באירוע המציפה באור עדין ונעים את כל איזור השולחנות, מזנונים וקבלת הפנים. פיזור נכון של עמודי תאורה עם בחירה בגופי התאורה המתאימים הם אשר יתנו את התוצאה המבוקשת כך שכל פינה ושביל גישה יהיו מוארים ונגישים.

תאורה דינמית לרחבת הריקודים - המוקד המרכזי בכל חתונה הוא כמובן רחבת הריקודים. על מנת להפוך את הרחבה למושכת וחיה, אלמנט התאורה גם במקרה זה משמש גורם מכריעה. גשר תאורה עם מגוון פנסים, פנסי LED , פנסים חכמים 360, פליקר, מכונת עשן ועוד מבחר פנסים אשר יהפכו את הרחבה שלכם למרכז האירוע. כל התאורה אשר מותכנת על הגשר נישלטת בצורה מלאה ע"י תאורן מקצועי צמוד.
  
לחברת יוקו נסיון עשיר בהפקת אירועים תחת כיפת השמיים: חתונות, פסטיבלים, מסיבות טבע ועוד... נשמח להיות לכם לעזר בכל רחבי הארץ. בנוסף לשירותי התאורה החברה מספקת 
שירותי תקליטנותהרכביםהגברה ופריסות חשמל לאירועים.

 
אנחנו לשירותכם >>>
הגברה ותאורה 
כל הדרכים לתקשר איתנו