יוקו הגברה ותאורההצלחתו של כל אירוע נמדדת על פי החוויה הטובה שעובר כל אורח ואורח. על חוויה זו משפיעים גורמים רבים כמו איכות הקייטרינג, המוסיקה באירוע וכמובן עיצוב המתחם. אחד האלמנטים המרכזיים ביותר בעיצוב האירוע והאוירה הוא אלמנט התאורה באירוע.   

תאורה שעוצבה ותוכננה בצורה נכונה ומקצועית תהפוך כל איזור באירוע לפינת חמד מרהיבה, ותבליט כל אלמנט בנוף הטבעי כך שיהפוך למיצג עיצובי שובה לב ותשרה על האורחים אווירה מיוחדת וקסומה.

בחירה בגופי תאורה הנכונים ומציאת האלמנטים המיוחדים במתחם האירוע ובנוף הטבעי הם הסוד לעיצוב תאורה מיוחד ומקורי. יחד איתכם נסייר בשטח האירוע נתבונן בנוף ונתכנן עבורכם את התאורה המתאימה ביותר למתחם האירוע, כך שכל עץ וסלע יהפכו לאלמנט עיצובי מרהיב ביופיו.


                                   

   


תאורה לאירועים מתחלקת לשלושה נשאים עיקריים: תאורה עיצובית, תאורת שטיפה ותאורה דינאמית לרחבת הריקודים.


תאורת שטיפה-
הינה התאורה המרכזית באירוע המציפה באור עדין ונעים את כל איזור השולחנות, מזנונים וקבלת הפנים. פיזור נכון של עמודי תאורה עם בחירה בגופי התאורה המתאימים הם אשר יתנו את התוצאה המבוקשת כך שכל פינה ושביל גישה יהיו מוארים ונגישים.

תאורה דינמית לרחבת הריקודים - המוקד המרכזי כמעט בכל אירוע הוא רחבת הריקודים. על מנת להפוך את הרחבה למושכת וחיה, אלמנט התאורה גם במקרה זה משמש גורם מכריעה. גשר תאורה עם מגוון פנסים, פנסי LED , פנסים חכמים 360, פליקר, מכונת עשן ועוד מבחר פנסים אשר יהפכו את הרחבה שלכם למרכז האירוע. כל התאורה אשר מותכנת על הגשר נישלטת בצורה מלאה ע"י תאורן מקצועי צמוד.

עיצוב תאורה - הארת אלמנטים במתחם האירוע בצורה אומנותית יכולה להפוך כל מתחם מחיוור למהמם. צביעת מתחמים וקירות בעזרת תאורה מכניסים המון חיים למתחם האירוע. הבלטה של עצים ואלמנטים שבנוף על ידי תאורה מבליטים את יופיו היחודי של המתחם. מעצב תאורה בעל עין מנוסה יתכנן עבורכם את עיצוב התאורה על כל פרטיו האומנותיים והטכניים בסיור השטח.
  
לחברת יוקו נסיון עשיר בהפקת אירועים תחת כיפת השמיים: חתונות, פסטיבלים, מסיבות טבע ועוד... נשמח להיות לכם לעזר בכל רחבי הארץ. בנוסף לשירותי התאורה החברה מספקת 
שירותי תקליטנותהרכביםהגברה ופריסות חשמל לאירועים.


תאורה לאירועים | השכרת תאורה | עיצוב תאורה

שלח
תודה ! פנייתך בטיפול
שם:
This field is required.
אי-מייל:
This field is required.
ההודעה:
This field is required.
טלפון:

This field is required.
צור קשר  >>>

 

         
              לפרטים התקשרו :054-8009967אנחנו לשירותכם >>>
הגברה ותאורה 
כל הדרכים לתקשר איתנו